Υποψήφιοι

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ Π.Τ. ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

Νομός Λάρισας
1. ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Η
2. ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ηλκ
3. ΓΙΑΚΟΒΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α
4. ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Μ.Π.Δ
5. ΓΚΑΝΤΖΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Η
6. ΓΚΕΡΛΙΩΤΟΥ ΕΥΤΑΞΙΑ Π
7. ΓΚΟΥΝΤΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α
8. ΚΑΜΗΛΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Π
9. ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΝΕΣΤΩΡ Α
10. ΚΑΤΣΕΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Η
11. ΚΑΦΑΝΕΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Π
12. ΚΕΛΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Π
13. ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Χ
14. ΚΟΥΤΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Χ.Π.Α.
15. ΛΑΪΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Η
16. ΛΟΥΚΑΝΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π
17. ΛΥΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π
18. ΜΑΡΚΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π
19. ΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π
20. ΜΠΑΓΙΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ Μ
21. ΜΠΑΓΚΟΥΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π
22. ΝΑΡΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ Π
23. ΝΤΑΓΙΑΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Περιβ.
24. ΝΤΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π
25. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Η
26. ΠΑΠΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ηλκ
27. ΠΛΑΚΕΝΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Μ
28. ΣΤΑΘΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Π
29. ΤΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Αγρ.Τ.
30. ΤΖΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Η
31. ΤΖΟΥΡΜΑΚΛΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ Αγρ.Τ.
32. ΤΣΙΑΒΕ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ Α
33. ΤΣΙΤΣΙΦΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Χ
34. ΧΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π
Νομός Τρικάλων
1. ΚΑΚΚΑΒΑ ΣΟΦΙΑ Α
2. ΚΑΛΦΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Αγρ.Τ.
3. ΚΑΤΑΒΟΥΤΑ ΜΑΡΙΑ Α
4. ΛΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π
5. ΜΗΤΣΙΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Μ
6. ΜΟΥΡΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α
7. ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Η
8. ΜΠΑΤΑΒΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Π
9. ΜΠΡΙΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π
10. ΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Π
11. ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Αγρ.Τ.
12. ΣΚΡΕΚΑΣ ΒΑΙΟΣ Π
13. ΣΤΡΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π
14. ΤΕΝΤΟΛΟΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Π
15. ΧΑΤΖΟΥΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ Αγρ.Τ.
Νομός Καρδίτσας
1. ΔΑΛΑΜΑΓΚΑ ΜΑΡΘΑ Αγρ.Τ.
2. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Π
3. ΚΟΛΟΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π
4. ΜΠΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Αγρ.Τ.
5. ΝΙΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Π
6. ΠΑΠΑΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Μ
7. ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Η
8. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Μ.Π.Δ
9. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Χ
10. ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΠΑΡΗΣ Μ.Π.Δ
11. ΤΣΙΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Αγρ.Τ.

 

ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ Π.Τ. Κ.Δ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

1. ΒΑΡΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Π
2. ΚΑΡΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Π
3. ΠΙΤΣΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Π
4. ΣΕΡΕΤΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ Α
5. ΣΤΡΑΦΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π

 

ΑΝΤΙΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΤΕΕ

1. ΔΑΛΑΜΑΓΚΑ ΜΑΡΘΑ Αγρ. Τ. Π
2. ΜΑΡΚΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π
3. ΠΑΛΗΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Π
4. ΡΟΥΠΑΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π
5. ΣΑΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π
6. ΣΕΡΕΤΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ Α
7. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Μ.Π.Δ
8. ΣΤΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π
9. ΤΖΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Η

 

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ

ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΚΑΚΑΡΔΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ  Αγρ.Τ.

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  Η

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  Ηλκ.

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΜΠΑΓΙΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ  Μ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ

ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Μ.Π.Δ.

ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΠΑΡΗΣ Μ.Π.Δ.

ΜΗΧ. ΧΩΡ/ΞΙΑΣ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

ΓΙΑΝΝΟΥ ΑΝΝΑ Χ.Π.Α .

ΚΟΥΤΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Χ.Π.Α.

ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΦΥΤΙΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ  Χ