Φιναλίστ στο πρωτάθλημα εργαζομένων η ομάδα του ΤΕΕ

Κυπελλούχος αναδείχτηκε η ομάδα της Αστυνομίας στον τελικό του πρωταθλήματος εργαζομένων, που κρίθηκε στα πέναλτι στο ΑΛΚΑΖΑΡ, με το ΤΕΕ να καταλαμβάνει τη δεύτερη θέση. Στην κανονική διάρκεια του αγώνα το ματς ήρθε ισόπαλο 1-1 με γκολ του Κοτάκου στο 6′ λεπτό από την ομάδα της Αστυνομίας, και του Παπαδόπουλου με πέναλτι στο 21′ λεπτό από την ομάδα του ΤΕΕ. Στην διαδικασία των πέναλτι το ματς ήρθε 8-7 υπέρ της Αστυνομίας.
Διαιτητής του αγώνα ήταν ο κ. Αντωνίου με βοηθούς τους κ.κ. Τέγο Δ. και Μπάρκα. Την ομάδα του ΤΕΕ αποτελούν οι συνάδελφοι Κερέμης, Αντωνόπουλος, Αδάμου, Γουλόπουλος, Λυτροκάπης, Κλεισιάρης, Ράπτης, Χύτας, Φιλανδριανός, Αποστολάκης, Παπαδόπουλος, Πρεζεράκος, Λιάγκος, Γκουντουβάς, Παρτάλας, Γαββές, Ζηρδέλης, Ρουμελιώτης.